Respublikinis konkursas-viktorina „Kalba yra mūsų tauta… Kalba esame mes“

Vasario 28 d. vyko respublikinis 4 kl. mokinių lietuvių kalbos konkursas-viktorina „Kalba yra mūsų tauta… Kalba esame mes“, kurį organizavo Kauno švietimo inovacijų centras ir Erudito licėjus. Tikslas – paminėti Lietuvos Dainų šventės 100-ąsias metines, ugdyti mokinių kalbines, informacines bei bendrąsias kompetencijas, skatinant saviraišką ir stiprinant tautinį identitetą. Progimnaziją konkurse atstovavo EMILIJA VĖŽELYTĖ (4a kl.) ir LUKNĖ LATKAUSKAITĖ (4b kl.). Mokinės savarankiškai sukūrė akrostichą „Dainuoja Lietuva“, susitikusios su kitais renginio dalyviais konkuravo atlikdamos įdomias, intelektualias užduotis, pademonstravo turimas ir praplėtė krašto pažinimo, gimtosios kalbos žinias. Mokinėms įteiktos padėkos. Dalyvavimą konkurse inicijavo pradinio ugdymo mokytojos NERINGA GAUBIENĖ ir IEVA ZVICEVIČIENĖ.