Respublikinis IT lankstinukų kūrimo konkursas „Darnūs miestai ir bendruomenės“

Gegužės 26 d. baigėsi Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazijos ir Kauno švietimo inovacijų centro 8-12 kl. mokiniams organizuotas Respublikinis informacinių technologijų lankstinukų kūrimo konkursas „Darnūs miestai ir bendruomenės“. Konkurso tikslas – susipažinti su įtraukių, saugių, atsparių miestų ir gyvenviečių kūrimu, skatinti darnų vystymąsi, aplinkosauginį švietimą, domėjimąsi ekologija, formuoti palankų aplinkai gyvenimo būdą, pasitelkiant skaitmenines technologijas, elektroninės leidybos galimybes, kūrybiškumą ir meninę saviraišką. Konkurso dalyvių darbus vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė informatikos, fizikos, dailės ir lietuvių kalbos mokytojai bei dėstytojai. Progimnazijai atstovavęs DOVYDAS SAMUILIS (7b kl.) aštuntokų tarpe užėmė 1 vietą, DOMAS DRAPAS (8a kl.) – 3 vietą. Mokinius paruošė informacinių technologijų mokytojas RIČARDAS GASIULIS.