Respublikinė skaitymo skatinimo konferencija ,,Knyga mūsų pasaulyje“

Kovo 7 d. vyko nuotolinė respublikinė metodinė–praktinė bibliotekininkų, mokytojų ir mokinių skaitymo skatinimo konferencija ,,Knyga mūsų pasaulyje“, skirta rašytojų K. Donelaičio 310-ųjų, J. Tumo-Vaižganto 155-ųjų, J. Biliūno 145-ųjų, Salomėjos Nėries 120-ųjų gimimo metinių jubiliejams ir Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Tikslas – populiarinti knygų skaitymą, skatinti mokinius plačiau domėtis lietuvių literatūra ir istorija. Kūrybinėje grupėje „Kaip gimsta eilėraštis“ dalyvavo LINA JASUNSKYTĖ ir JORIS TAURA (8a kl.). Mokiniai sukūrė eilėraščius, skirtus Valstybės atkūrimo dienai, juos raiškiai perskaitė bei pasidalino mintimis, kas yra kūryba. Dalyvavimą konferencijoje inicijavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ.