PROJEKTAS „STEAM SU MAŽUOJU DRAUGU“

Gruodžio 7 d. 4a, 4b, 2b kl. mokiniai vykdė projektą „STEAM su mažuoju draugu“, kurio tikslas – skatinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą su ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigomis, ugdyti sąmoningą ir aktyvų žmogų, suprantantį STEAM svarbą. Projekte dalyvavo vaikai iš Kauno lopšelių–darželių „Šermukšnėlis“ ir „Drevinukas“. „Šermukšnėlio“ ugdytiniams pristatytos STEAM veiklos: 4b kl. mokiniai Nojus Norvaišas atliko bandymą „Verkiantis kaštonas“, Kristupas Zaranka ir Martynas Kepežinskas pademonstravo eksperimentą „Dramblio dantų pasta“, Luknė Latkauskaitė atliko bandymą „Pūga butelyje“. Darželinukai, padedant ketvirtokams, patys atliko STEAM veiklas – „Raudonojo kopūsto magija“ ir „Šokis butelyje“. Lopšelio-darželio ,,Drevinukas“ smalsiems priešmokyklinukams mokiniai pristatė STEAM projektus: Simona Juškėnaitė, Tėja Pupalaigytė ir Gustas Skučas (2b kl.) skaitė pranešimą „Inžinerijos ir fizinio ugdymo dirbtuvės“; 4a kl. mokiniai Goda Adomavičiūtė, Emilija Vėželytė, Elijus Čepkauskas pristatė projektą „Vėjo jėgainė“, Aron Tamaliūnas, Ugnius Valasevičius, Lukas Kvietkauskas demonstravo sukonstruotus robotukus „Robotas dailininkas“ ir „Robotas švaruolis“. Naudodamosi progimnazijos vykdomo Erasmus+ KA122 projekto „Mokytojų bendrųjų ir profesinių kompetencijų tobulinimas kuriant kryptingą mokinių STEAM ugdymą“ patirtimi, šį projektą vykdė pradinio ugdymo mokytojos IEVA ZVICEVIČIENĖ, NERINGA GAUBIENĖ, VIDA MATUSEVIČIENĖ.