Progimnazijos mokinė – pirmosios Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados dalyvė

Kovo 30 d. Vilniaus Žvėryno gimnazijoje vyko pirmosios Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados šalies etapas, kurio tikslas – ugdyti brandžią, visapusiškai išprususią, tautiškai ir pilietiškai susivokusią asmenybę, gebančią puoselėti, saugoti, išreikšti prigimtines (etnines) vertybes. Laimėjusi I vietą Kauno mieste, respublikinėje olimpiadoje dalyvavo 7a kl. mokinė STELA TARASEVIČIŪTĖ (lietuvių kalbos mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ). Olimpiados užduotys apėmė daug sričių, ją sudarė du etapai – labai platus etnokultūros pažinimo testas ir kūrybinė raiška (įvairūs dirbiniai, skaitymas, šokis, daina, muzika ir t.t.). Stela olimpiadai ruošėsi labai atsakingai, sėkmingai atliko etnokultūros pažinimo testą ir puikiai perskaitė lietuvių tautosakos kūrinius. Didžiuojamės mokinės ir mokytojos pasiekimais!