Pradinio išsilavinimo pažymėjimų ir tradicinių „Pelėdžiukų“ įteikimo šventė

Birželio 8 d. vyko pradinio išsilavinimo pažymėjimų įteikimo šventė, kurioje dalyvavo mokytojai, 4-tų kl. mokiniai ir jų šeimų nariai. Mokiniai dainavo, šoko, kiekvienos klasės atstovai skaitė eiles. Šventės metu pradinio išsilavinimo pažymėjimai įteikti 66-iems 4-tų kl. mokiniams. Mokinių tėvų vardu mokytojams dėkojo progimnazijos tarybos narė Vaida Pranarauskaitė. Progimnazijai įteikti mokinių kūrybiniai darbai, iš kurių sukurta kompozicija puoš pradinukų erdves. Progimnazijos direktorė Antanina Džiugienė įteikė padėkas ir vertingas knygas aktyviausiems skaitytojams: TĖJAI DAUČIŪNAITEI (4c kl.), GABIJAI KILIJONAITEI (4a kl.), KAJUI BURBAI (4c kl.). Už aktyvų dalyvavimą kūrybinių darbų konkursuose apdovanoti TOMAS PRIDOTKAS ir NOJUS ALSYS (4b kl.). Direktorės padėkomis už puikius mokymosi pasiekimus apdovanoti septyniolika mokinių. Tradiciniais „Pelėdžiukais“ už puikius mokymosi pasiekimus, aktyvų dalyvavimą ir pasiektus laimėjimus progimnazijos, miesto, šalies konkursuose, renginiuose bei pavyzdingą elgesį apdovanoti POVILAS KAŽYS, MELITA DEREVIANKAITĖ, GABIJA LATKAUSKAITĖ (4a kl.), ELENA VĖŽELYTĖ, INETA VORONENKAITĖ, MILANA KOLOMENSKYTĖ (4b kl.), AUSTĖJA DRUMSTAITĖ (4c kl.). Renginį organizavo pavaduotoja ugdymui Aušra Gradickienė, pradinio ugdymo mokytojos Daina Girdzevičienė, Saulė Eimutienė, Živilė Skirkaitė,  muzikos mokytoja Rimantė Jankauskienė, šokio mokytoja Gaivilė Valančauskaitė. Visiems linkime linksmų, turiningų atostogų.