Kino klubas progimnazijoje

Lietuvos kino centras kartu su Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo  švietimo centru Respublikos ugdymo įstaigose vykdo edukacijos projektą „Kino klubas“. Tikslas – suteikiant prieigą legaliai ir nemokamai žiūrėti lietuviškus bei užsienio filmus, skatinti mokyklas steigti kino klubus, pasiūlyti mokiniams patrauklesnį būdą mokytis, turiningesnį laisvalaikį, per filmus pažinti įvairių šalių kultūrą, atrasti filmų įvairovę. Prie šio projekto prisijungė ir mūsų progimnazija. Lapkričio 27 d. vyko pirmasis kino klubo susitikimas. Mokiniams buvo pasiūlytas filmas „Tadas Blinda. Pradžia“. Nutarta kino filmus stebėti penktadieniais nuo 13.30 val. skaitykloje. Klubui, į kurį yra pakviesti 5-8 kl. mokiniai, vadovauja socialinė pedagogė VILIJA RAMONIENĖ ir istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.