Pedagogų gerosios patirties sklaida vykdant Erasmus+ projektą

Sausio 3 d. progimnazijos pedagogai dalijosi savo patirtimis ugdymo srityje. Pradinio ugdymo mokytoja VIDA MATUSEVIČIENĖ skaitė pranešimą „STEAM veiklos planas, susietas su kasdieniniais gyvenimo įvykiais bei globaliomis temomis“, kuriame pristatė STEAM veiklas įvairiais metų laikais. Pradinio ugdymo mokytoja SAULĖ EIMUTIENĖ skaitė pranešimą „Kryptingo mokinių STEAM ugdymo organizavimo galimybės taikant skaitmeninius įrankius“. Pavaduotoja ugdymui RŪTA BŪTAUTĖ, anglų kalbos mokytoja DAIVA KRYLOVA ir pradinio ugdymo mokytoja IEVA ZVICEVIČIENĖ dalijosi Ispanijoje, Malagos mieste vykusių kvalifikacijos kėlimo kursų „STEAM: nauji mokymo ir mokymosi būdai“ vertinga patirtimi. Pristatė darbo metodus organizuojant STEAM ugdymą, IT priemonių įvairovę ir pritaikymo galimybes ugdymo procese. Pedagogai išbandė mokymosi platformas „Scratch“, „WeDO 2.0 platforma“, „Microsoft micro:bit“, aptarė projekte dalyvaujančių šalių mokyklose vykdomo STEAM ugdymo panašumus ir skirtumus.  Kursai, kurių patirtimi dalinosi mokytojai – progimnazijos vykdomo projekto „Mokytojų bendrųjų ir profesinių kompetencijų tobulinimas, kuriant kryptingą mokinių STEAM ugdymą“ dalis. Projekto vykdymui gauta parama pagal programą „Erasmus+“.