Pagrindinio ugdymo programos I dalies baigimo pažymėjimų įteikimo šventė

Birželio 21 d. vyko 8-ų kl. mokinių pagrindinio ugdymo programos I dalies baigimo pažymėjimų įteikimo šventė. Atsisveikindami su mokykla, mokiniai koncertinėje programoje dainomis, šokiu ir eilėmis nuoširdžiai dėkojo mokytojams, tėvams. Pasveikino savo pirmąsias mokytojas Dainą Girdzevičienę, Saulę Eimutienę, Viliją Riaubienę, įteikdami gėlių puokštes. Šventės dalyviai pamatė nuotraukose įamžintas įsimintiniausias akimirkas iš mokyklinio gyvenimo 5-8 klasėse. Mokinių tėvų vardu Greta Januševičienė ir Akvilė Liekmanė pasveikino aštuntokus, padėkojo mokytojams ir įteikė progimnazijai skirtą atminimo dovaną – suoliuką su užrašu „Prisiminimui nuo 2019 m. laidos aštuntokų“. Direktorė Antanina Džiugienė sveikino mokinius ir dėkojo už aktyvų dalyvavimą ir aukštus pasiekimus Kauno miesto konkursuose, olimpiadose, aktyvią socialinę-pilietinę veiklą, linkėjo mokiniams sėkmės mokantis toliau. Už puikius mokymosi pasiekimus, laimėjimus Kauno miesto konkursuose, olimpiadose 8a kl. mokiniai MARTYNAS PABIRŽIS, AUŠRA BARANAUSKAITĖ, AUŠRINĖ KRISTANAITYTĖ, KORNELIJA SARAPINAITĖ ir KAMILĖ SINKEVIČIŪTĖ progimnazijos direktorės buvo apdovanoti stiklo trofėjais „Progimnazijos garbė“. Visiems mokiniams, sėkmingai baigusiems 8 klasę, buvo įteikti pagrindinio ugdymo programos I dalies baigimo pažymėjimai. Renginį organizavo 8-ų klasių auklėtojos VIOLETA BUKSIENĖ ir IRINA KLOVIENĖ, muzikos mokytoja RIMANTĖ JANKAUSKIENĖ.