Padėka už sukurtus eilėraščius „Poezijos pavasariui“

Progimnazijos direktorė ANTANINA DŽIUGIENĖ dėkoja visiems virtualaus renginio „Poezijos pavasaris“ dalyviams už kūrybiškumą, meniškumą, nuoširdžiomis mintimis apsakytą pavasarį. Išskirtinius padėkos žodžius direktorė siunčia:

1a kl. mokinei Alisai Ievai Žmuidaitei už sukurtą gražų, nepamirštamą eilėraštį apie snaigę, už jautrias mintis, papuošusias progimnazijos „Poezijos pavasarį“.

1a kl. mokinei Gabijai Latkauskaitei už sukurtą gražų eilėraštį, vaizdžias mintis ir pakvietimą gaudyti pelėdų.

1b kl. mokiniui Markui Kondratjevui už sukurtą gražų eilėraštį, už nepaprastai sauliškai nupieštą išdykusią saulytę.

2a kl. mokinei Arielei Danusaitei už sukurtą gražų, skambų eilėraštį apie paukščiukų chorą.

4a kl. mokinei Linai Jasunskytei už sukurtą gražų eilėraštį, gamtos reiškinių aprašymą vaizdžiu žodžiu, pastabumą.

4a kl. mokinei Agnei Povilaitytei už sukurtą gražų, skaidrų, linksmą eilėraštį, už linksmus ežiukus, už menišką žodžių žaismą tarp žodžių.

Linkime visiems mokiniams kūrybinės sėkmės ir lauksime naujų darbų!