Olimpinis mėnuo 2023

Spalio mėn. 1a, 1b, 2a, 2b ir 4a kl. mokiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Olimpinis mėnuo 2023“, kurį organizavo Lietuvos Respulikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Projekto tikslas – skatinti pradinių klasių mokinių fizinį aktyvumą, sveiką mitybą ir kokybišką poilsį. Mokiniai dalyvavo įvairiose motyvuojančiose ir linksmose veiklose: mokėsi taisyklingo kvėpavimo pratimų, aktyviai mankštinosi atlikdami imitacinius pratimus, žaidė bendravimo ir bendradarbiavimo žaidimus, mokėsi pažinti emocijas. Visi projekto dalyviai turėjo galimybę virtualiai susitikti su Lietuvos olimpiečiais – Danu Rapšiu, Milda Panavaite, Diana Zigainova. Olimpinis mėnuo mokinius įtraukė į įvairias veiklas tiek pamokų, tiek pertraukų metu. Visiems projekto dalyviams įteikti diplomai. Veiklas progimnazijoje organizavo pradinio ugdymo mokytojos DAINA GIRDZEVIČIENĖ, SAULĖ EIMUTIENĖ, VIDA MATUSEVIČIENĖ, ALMA KATLAUSKIENĖ, NERINGA GAUBIENĖ.