Mokytis įdomu! 3a kl. STEAM projektas

Sausio mėn. 3a kl. mokiniai įsitraukė į STEAM projekto „Geometrinės figūros ir geometriniai kūnai“ veiklas. Matematikos pamokų metu mokiniai aiškinosi, kuo geometrinės figūros skiriasi nuo geometrinių kūnų. Matavo figūrų ilgį, plotį, aukštį, mokėsi skaičiuoti sienas, briaunas, viršūnes. Įgytas žinias pritaikė atlikdami įvairias praktines užduotis. Kad mokytis būtų dar įdomiau, per dailės ir technologijų pamoką iš dantų krapštukų, medinių pagaliukų ir plastilino kamuoliukų patys konstravo trikampes, keturkampes, penkiakampes piramides, kubus, stačiakampius gretasienius, daug kitų geometrinių figūrų ir geometrinių kūnų, suskaičiavo kiekvienos figūros viršūnes, briaunas, sienas. Veiklas organizavo pradinio ugdymo mokytoja NERINGA GAUBIENĖ.