Mokslo metų pabaigos šventė „Sėkmės raktas“

Birželio 20 d. progimnazijoje vyko 5-8 kl. mokinių mokymosi ir pozityvaus elgesio skatinimo projektas-šventė „Sėkmės raktas“, kurioje dalyvavo mokytojai, mokiniai ir jų tėvai. Šventės vedėjai, MARTYNAS PABIRŽIS ir AUŠRINĖ KRISTANAITYTĖ (8a kl.), pasveikino su sėkminga mokslo metų pabaiga. VIKTORIJA TAKULINSKAITĖ (4c kl.) atliko dainą „Kol myliu“, MEDA MOTIEJŪNAITĖ (7b kl.) grojo fortepijoninį kūrinį „Svajonė“, o 5-8 kl. mokinių vokalinis-instrumentinis ansamblis atliko dainą „Nebijok“. Progimnazijos direktorė ANTANINA DŽIUGIENĖ pasveikino visus su mokslo metų pabaigos švente, apibendrino nuveiktus darbus, pasidžiaugė mokinių pasiekimais 2018-2019 m. m., įteikė padėkas už aktyvią socialinę-pilietinę veiklą. Garsiais plojimais įteikiant padėkas už puikius mokymosi pasiekimus pasveikinti:

AGNĖ STANKEVIČIŪTĖ, ROKAS LATKAUSKAS, DAINORAS RAMAŠKA (5a kl.) IGNAS KRIAUČIŪNAS (5b kl.)

MILDA KVILIŪNAITĖ (6a kl.)

SANDRA BAČILIŪNAITĖ, SILVIJA SARKOIAN, MANTĖ VĖŽELYTĖ, BENAS ADOMAVIČIUS, KRISTUPAS KLOVAS, AIRIDAS KUPRYS (6b kl.)

AUKSĖ BUTKUTĖ, NEDA DAVIDAVIČIŪTĖ, KAMILĖ JUOČEPYTĖ, STELA TARASEVIČIŪTĖ, AINIS LUKŠA (7a kl.)

MEDA MOTIEJŪNAITĖ (7b kl.)

AUŠRA BARANAUSKAITĖ, AUŠRINĖ KRISTANAITYTĖ, MARTYNAS PABIRŽIS, KORNELIJA SARAPINAITĖ, KAMILĖ SINKEVIČIŪTĖ (8a kl.)

Puikiai besimokantiems mokiniams įteikti kino teatro „FORUM CINEMAS“ e-kuponai. Renginį organizavo muzikos mokytoja RIMANTĖ JANKAUSKIENĖ ir pavaduotoja ugdymui VIRGINIJA ŠIDLAUSKIENĖ.