Mokslo metų baigimo šventė „Sėkmės raktas“

Birželio 7 d. progimnazijoje vyko 1-4 kl. mokinių mokymosi motyvacijos ir pozityvaus elgesio skatinimo šventė „Sėkmės raktas“. Renginio metu progimnazijos direktorė Antanina Džiugienė už puikius mokymosi pasiekimus įteikė padėkas 46 mokiniams (14 pirmokų, 13 antrokų, 11 trečiokų, 8 ketvirtokams). Sveikiname pirmūnus! Šventėje taip pat įteikti pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimai 66-iems ketvirtų klasių mokiniams. Penki iš jų – puikiai besimokantys, aktyviai dalyvaujantys ir pasiekę laimėjimų progimnazijos, miesto, šalies renginiuose, savo elgesiu esantys pavyzdžiu kitiems, apdovanoti tradiciniais „Pelėdžiukais“:

LUKNĖ KATERINA ŠARKUTĖ 4a kl.

JULIUS RAGAUSKAS 4a kl.

AUSTĖJA KASBERAITĖ 4a kl.

DOMAS VAITKEVIČIUS 4a kl.

ANDRĖJA VALANČIŪTĖ 4a kl.

Progimnazijos direktorė pasveikino visus ir įteikė pakvietimus puikiai besimokantiems 1-4 kl. mokiniams birželio 11-12 d. vykti į aktyvių pramogų centrą „BAM ZONA“. Renginį organizavo pradinio ugdymo mokytojos Daina Girdzevičienė, Saulė Eimutienė, muzikos mokytoja Stela Jencienė ir šokio mokytoja Indrė Puišytė-Šidlauskienė. Renginį vedė 4a kl. mokinės AUSTĖJA MARINAITĖ ir MIGLĖ ČEKANSKYTĖ.