Mokslo ir žinių šventė

Rugsėjo 1 d. progimnazijos bendruomenė susirinko į Mokslo ir žinių šventę, kurios leitmotyvu pasirinkta pelėda – išminties, žinių, darbštumo, uolumo, atsakomybės dėl būsimų rezultatų pavyzdys. Lydimi tėvelių ir aštuntokų nedrąsiai žengė ir įsiliejo į mokinių gretas 46 pirmokai. Šventės proga bendruomenę sveikino progimnazijos direktorė Antanina Džiugienė, mokytojus pasveikino aštuntokės Austėja Marinaitė ir Viktorija Takulinskaitė, dainas atliko 2-4 kl. mokinių ansamblis (muzikos mokytoja Stela Jencienė) ir 5-tų kl. mokinių pop choras (muzikos mokytoja Rimantė Jankauskienė), A. Matučio eilėraštį „Tuoj ir rytoj“ interpretavo aštuntokai Adriana Agrba, Gabrielius Lazauskis, Julius Ragauskas, Domas Vaitkevičius. Renginį vedė LINA JASUNSKYTĖ ir DOMAS VAITKEVIČIUS. Šventę organizavo aštuntokų auklėtojos VIOLETA BUKSIENĖ ir DAIVA KRYLOVA.