Mokinių išvyka į Lietuvos liaudies buities muziejų

Rugsėjo 20 d. 5-8 kl. mokiniai laivu „Nemunas“ vyko į Lietuvos liaudies buities muziejų Rumšiškėse. Išvykos tikslas – susipažinti su XVIII a. pabaigos – XX a. pirmosios pusės Lietuvos regionų – Dzūkijos, Aukštaitijos, Suvalkijos, Žemaitijos valstiečių bei miestelėnų buitimi, darbais, tradicijomis. 5a ir 8a kl. mokiniai domėjosi Dzūkijos, 5b ir 8b kl. mokiniai – Aukštaitijos, 7a ir 6a kl. mokiniai – Suvalkijos, o 7b ir 6b kl. mokiniai – Žemaitijos etnografinėmis sodybomis. Jie filmavo, fotografavo eksponatus, braižė etnografinių sodybų planus. Klausydami gidų pasakojimo, užsirašė įdomiausias mintis. Surinkta medžiaga bus naudojama kuriant etnografinių sodybų maketus ir lapkričio mėn. vyksiančioje 5-8 kl. mokinių konferencijoje, skirtoje Lietuvos etnografinių regionų metams pažymėti. Mokinius lydėjo 5-8 kl. auklėtojai, išvyką organizavo istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.