Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas

Balandžio 15-16 d. Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkursas, kurį organizavo Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, konkursą remia Vilniaus universitetas bei Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas. Renginio tikslas – skatinti mokinius plačiau domėtis literatūra, ugdyti mokinių kūrybiškumą, originalumą, puoselėti meninio žodžio suvokimą. Konkurse dalyvavo Kauno miesto etape užėmusi 1 vietą 7a kl. mokinė LINA JASUNSKYTĖ ir skaitė Vytauto V. Landsbergio kūrinį „Žvėriškai juokinga briedžio Eugenijaus pasaka“. Mokinę paruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ.