Lietuvos ir Ukrainos mokinių mainų programa

Gegužės 14-19 d. Ukrainoje vyko Lietuvos ir Ukrainos mokinių mainų programos dalyvių susitikimas. Iš Kauno į Vinycią išvyko Petrašiūnų, Kazio Griniaus, Tado Ivanausko progimnazijų, „Saulės“, Aleksandro Puškino gimnazijų ir KTU inžinerijos licėjaus 7-11 kl. mokiniai. Delegaciją lydėjo Kauno miesto Švietimo skyriaus vedėjas Virginijus Mažeika bei ugdymo įstaigų vadovai. Nuvykę lietuviai apsigyveno svetingose ukrainiečių šeimose. Mokiniai susipažino su Vinycios vidurinių mokyklų švietimo sistema, dalyvavo kultūrinėje veikloje, lankėsi muziejuose, planetariume, tobulino bendravimo užsienio kalba įgūdžius, dalyvavo Europos dienos renginiuose. Tarptautinėje mokinių mainų programoje progimnazijai atstovavo MEDA MOTIEJŪNAITĖ (7b kl.), LUKNĖ STAŠKŪNAITĖ, KAMILĖ JUOČEPYTĖ ir LIEPA KLIMANTAVIČIŪTĖ (7a kl.).