Kvalifikacijos kėlimo kursai „Žaidybinimas ir papildyta realybė ugdyme“ Graikijoje

Balandžio 22-26 d. matematikos mokytoja LIGITA MINKAUSKIENĖ ir pavaduotoja ugdymui AUŠRA GRADICKIENĖ Atėnuose (Graikija) dalyvavo kvalifikacijos kėlimo kursuose „Žaidybinimas ir papildyta realybė ugdyme“. Kursai – progimnazijos projekto „Mokytojų bendrųjų ir profesinių kompetencijų tobulinimas, kuriant kryptingą mokinių STEAM ugdymą“, dalis. Mokymų metu dalyviai susipažino su tyrimais, kuriuose nustatomas reikšmingas ryšys tarp žaidimų ir geresnės atminties, pažinimo vystymosi, užsienio kalbos įgūdžių ir kūrybiško problemų sprendimo. Kartu su kolegomis iš Švedijos ir Lenkijos mokėsi, kokie yra pagrindiniai žaidimų elementai, kaip juos efektyviai integruoti į ugdymo procesą. Kursų metu pristatytas papildytos realybės ugdymo potencialas ir strategijos, pateikti pavyzdžiai, kaip įtraukti papildytos realybės įrankius ir programas į pamokų veiklas. Projekto vykdymui gauta parama pagal programą „Erasmus+“.