Kvalifikacijos kėlimo kursai Malagoje

Lapkričio 6-10 d. pavaduotoja ugdymui RŪTA BŪTAUTĖ, anglų kalbos mokytoja DAIVA KRYLOVA bei pradinio ugdymo mokytoja IEVA ZVICEVIČIENĖ Malagoje (Ispanija) dalyvavo kvalifikacijos kėlimo kursuose „STEAM: nauji mokymo ir mokymosi būdai“. Kursai – Erasmus+ KA122 projekto „Mokytojų bendrųjų ir profesinių kompetencijų tobulinimas, kuriant kryptingą mokinių STEAM ugdymą“ dalis. Mokymų metu buvo pristatomi STEAM metodai ir jų įvairialypis panaudojimas sujungiant juos su IT priemonėmis. Pedagogai išbandė Scratch, WeDO 2.0 platformas, BeeRobot, LEGO pritaikymo galimybes ugdymo procese. Šiais metodais ugdomas mokinių gebėjimas kūrybiškai  naudoti tiek fizinę, tiek virtualią realybę, logiką, idėjas, problemų sprendimo būdus derinti kartu su žaidimu ir vaizduote.