Kūrybinių darbų paroda „Springfildo gyventojai pasitinka Kalėdas“

Technologijų pamokose 8-tų kl. mokiniai tobulino savo projektinio darbo įgūdžius, kurdami gaminį savo namų interjerui papuošti. Šiam tikslui buvo panaudota styginio meno technika. Tai unikalus meno kūrinys – paveikslas iš vinių ir siūlų. Pirmiausia mokiniai pasirinko personažą iš visiems gerai žinomo animacinio filmo „Simpsonai“, kurio atvaizdą turėjo pavaizduoti savo gaminyje, po to vyko ilgas ir kruopštus darbas. Gruodžio 19 d. vestibiulyje surengta kūrybinių darbų paroda. Parodoje dalyvauja: Lukas Cibulskis, Nelija Gudomskaitė, Austėja Daraškevičiūtė, Justas Bartusevičius, Deimilė Kuprytė, Gabija Kindurytė, Evita Grigaitytė, Ugnė Ibragimovaitė, Lina Jasunskytė, Paulina Krištaponytė (8a kl.), Airida Vanagaitė, Matas Mikaitis, Dovydas Samuilis, Kasparas Tarvydas, Gerda Mikalauskaitė, Ema Estrameckaitė (8b kl.). Pamokas vedė ir parodą parengė technologijų mokytojas VIRMANTAS MASIULIS.