Kultūros paso paslaugų renginys

Birželio 13 d. 8-ų kl. mokiniai dalyvavo Kultūros paso paslaugų renginyje – interaktyviame edukaciniame spektaklyje „Baltaragio malūnas“ Kauno kameriniame teatre. Mokiniams teatrinių žanrų kaleidoskopo intensyvumas neleido nuobodžiauti, o veiksmo interaktyvumas, kai patiems teko imtis vaidmenų, sudarė ne teorinį, o fizinį literatūros kūrinio pojūtį. Projekte naudojamas žaidybinio teatro metodas, kai užduodamos sąlygos, aplinkybės ir priskiriami vaidmenys ar funkcijos. Visi yra dalyviai – tiek aktyviai įsitraukę, tiek pasyviai stebintys.  Publika yra skatinama susiorientuoti situacijoje, susivokti, kame dalyvauja ir ką stebi. Mokiniai aktyviai dalyvaudami veiksme, susipažino su literatūros kūrinio struktūra: siužetu, personažais, galimomis kūrinio interpretacijomis, išsiaiškino skirtumus tarp pagrindinių dramaturgijos žanrų: tragedijos, komedijos ir dramos. Išvyką organizavo pavaduotoja ugdymui VIRGINIJA ŠIDLAUSKIENĖ, klasių auklėtojos IRINA KLOVIENĖ, VIOLETA BUKSIENĖ ir socialinė pedagogė VILIJA RAMONIENĖ.