Kultūros paso paslaugų renginys „Velykų margutis margas“

Balandžio 18 ir 19 d. 1-4 kl. mokiniai dalyvavo Kultūros paso paslaugų renginyje, Panevėžio rajono Šilagalio kultūros centro organizuotoje pamokoje „Velykų margutis margas“, susipažino su Velykų tradicijomis bei papročiais tiek Lietuvoje, tiek kituose kraštuose. Pristatyti baltų simboliai bei jų reikšmės. Programos dalyviai margino kiaušinius vašku bei dažais, susikūrė savo simbolius ir juos interpretavo, remdamiesi išgirsta informacija. Kiekvienas, numarginęs po du margučius, gavo margučių margintojo sertifikatą bei dalomąją medžiagą apie Velykų šventės tradicijas Lietuvoje, margučių marginimo simbolių reikšmes. Renginį progimnazijoje organizavo pavaduotoja ugdymui VIRGINIJA ŠIDLAUSKIENĖ ir pradinio ugdymo mokytojos.