Kultūros paso paslaugų renginys – džiazo pamoka

Birželio 14 d. 5-7 kl. mokiniai dalyvavo Kultūros paso paslaugų renginyje – nuotaikingame,  interaktyviame džiazo koncerte, kurio metu klausėsi džiazo muzikos, sužinojo, kur ir kaip džiazas gimė. Nukeliavę į 19 a. pabaigos Naująjį Orleaną, klausėsi regtaimo ir juodaodžių atliekamų bažnytinių dainų, Niujorke kartu su džiazo genijumi Luisu Armstrongu apsilankė Harlemo džiazo klube, pasidairė po Brodvėjaus teatrą, su Paulo Whitemano džiazo orkestru pakeliavo po Ameriką. Mokiniai sužinojo, kas yra svingas, išmoko paploti džiazo ritmą, improvizuoti. Koncerto-pamokos metu patyrė naujų emocijų ir tapo ne tik džiazo žinovais, bet ir mylėtojais. Renginį progimnazijoje organizavo pavaduotoja ugdymui VIRGINIJA ŠIDLAUSKIENĖ.