Kauno mokyklų 5-6 kl. mokinių „Palestra“ bėgimo varžybos

Kovo 7 d. grupė 5-6 kl. mokinių dalyvavo Kauno Prezidento Antano Smetonos gimnazijos inicijuotose miesto mokyklų „Palestra“ bėgimo varžybose, skirtose Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Sporto salėje mokiniai varžėsi bėgdami tris ratus. Atbėgęs paskutinis, dalyvis iš rato varžybų pasitraukdavo, o laimėję bėgimą, toliau dalyvavo varžybose. Taip buvo išaiškinti nugalėtojai ir prizininkai. Diplomais apdovanoti ir 1 vietą laimėjo: ELENA VĖŽELYTĖ (5a kl.), TOMAS PRIDOTKAS (5b kl.), DEIMANTĖ SLIVINSKAITĖ (6a kl.), EDVINAS MARIJKO (6b kl.), 2 vietą – INETA VORONENKAITĖ, DOVYDAS JEFREMOVAS (5b kl.), EGLĖ GENEVIČIŪTĖ, DOMINYKAS JUŠKA (6b kl.), 3 vietą – MĖTA SABALIAUSKAITĖ, GABRIELIUS SLUŠNYS (5a kl.), UGNĖ PETKEVIČIŪTĖ (6b kl.), JUSTINAS LAPINSKAS (6a kl.). Dalyvavimą varžybose organizavo fizinio ugdymo mokytojas JUSTAS ALIŠAUSKAS.