Kauno m. paroda–pleneras „Druska ir pipirai“

Lapkričio 16 d. vyko Kauno m. 4–6 kl. mokinių paroda–pleneras „Druska ir pipirai“. Tikslas – stiprinti tolerancijos nuostatas skirtingų žmonių atžvilgiu (mes visi panašūs ir visi skirtingi). Renginys vyko Kauno Juozo Grušo meno gimnazijoje. Dalyvavo 4a kl. mokinės AGNĖ SARAPINAITĖ, MĖJA GADIŠAUSKAITĖ ir 4b kl. mokinė GERTRŪDA TAUTERYTĖ. Dalyviai stebėjo tautinių šokių kolektyvo ,,Gintarėlis“ pasirodymus, apžiūrėjo druskinių ir pipirinių parodą, kūrė jūros dugną, naudodami druskos tešlą ir pipirus, mokėsi pažinti save bei kitus ir išreikšti pagarbą kitam ir kitokiam. Tolerancija – paprasčiausias suvokimas, kad esame visi tokie patys žmonės. Dalyvavimą renginyje inicijavo specialioji pedagogė, logopedė JURGITA KAZLAUSKIENĖ ir logopedė AUŠRA ARLAUSKAITĖ.