Kauno m. 2-7 kl. mokinių edukacinis projektas „Mylimiausias mano perskaitytos knygos herojus“

Kovo mėn. EMILIJA JONAITYTĖ (4a kl.), GERTRŪDA TAUTERYTĖ, MODESTAS BAKYS, KAJUS PUIDOKAS (3b kl.), ERMITA PETKŪNAITĖ (6a kl.) dalyvavo Kauno m. 2-7 kl. mokinių edukaciniame projekte „Mylimiausias mano perskaitytos knygos herojus“, skirtame Tarptautinei vaikiškos knygos dienai paminėti. Projekto tikslas – skatinti domėtis vaikų literatūra, ugdyti skaitymo įgūdžius, plėtoti komunikavimo, socialinę, pažinimo, meninę kompetencijas. Mokiniai turėjo iliustruoti mėgstamiausios knygos herojus, juos aprašyti. Dalyvavimą projekte inicijavo specialioji pedagogė JURGITA KAZLAUSKIENĖ ir logopedė AUŠRA ARLAUSKAITĖ.