Interaktyvus integruotas istorijos-anglų kalbos orientacinis žaidimas

Gegužės 14 d. Kauno senamiestyje vyko Kauno miesto mokyklų 7-8 kl. mokinių interaktyvus integruotas istorijos-anglų kalbos orientacinis žaidimas „Kauno miesto ištakos“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Žaidimo tikslas-taikant aktyvius ir netradicinius mokymo(si) metodus, taikant QR kodų nuskaitymo programą,  populiarinti nuostatą, kad kiekvienas turi gerai išmanyti ir suprasti savo miesto istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo savo gimtine jausmą, puoselėti savo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes. Žaidime dalyvavo 7a kl. mokinės AUŠRA BARANAUSKAITĖ, KORNELIJA SARAPINAITĖ, KAMILĖ SINKEVIČIŪTĖ. Mokines žaidimui paruošė istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ ir anglų kalbos mokytoja IRINA KLOVIENĖ.