Integruota pilietiškumo pamoka „1941 m. birželio 14-oji – lietuvių tautos genocido pradžia“

Birželio 14 d. 5a ir 5b kl. mokiniams organizuota integruota istorijos ir dorinio ugdymo pilietiškumo pamoka „1941 m. birželio 14-oji – lietuvių tautos genocido pradžia“, skirta Gedulo ir vilties dienai paminėti. Tremties faktai pamokoje pateikti Lietuvos istorijos naujausiųjų laikų kontekste. Mokiniai diskutavo, domėjosi trėmimų priežastimis, skaičiais, ištremtų vaikų ir paauglių likimais, sužinojo, kokią reikšmę išgyvenimui nežmoniškomis sąlygomis turėjo tikėjimas, aukšta moralė, meilė tėvynei. Savo sukurtas skaidres demonstravo 5b kl. mokinys BENAS MIKELĖNAS. Pamoką organizavo istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ, tikybos mokytojas ROLANDAS JAKUŠOVAS, etikos mokytoja DANGIRA MIKALAUSKIENĖ.