Integruota matematikos ir chemijos pamoka

Vasario 7 d. 8a ir 8b kl. mokiniams vyko integruota matematikos ir chemijos pamoka „Elemento masės dalis junginyje, procentai“. Pamokos tikslas – skatinti mokinius domėtis matematika ir chemija, pastebėti tarp dalykų giminingą ryšį, gilinti žinias. Aštuntokai pakartojo mišinio ir procento sąvokas, naudodamiesi pateiktomis priemonėmis taikė ankstesnėse pamokose įgytas teorines žinias praktikoje. Dirbdami grupėse, analizavo jiems pateiktas trąšas, apskaičiavo trąšose esančių makroelementų masės dalis procentais. Skaičiavimus atliko taikydami proporcijas (matematika) arba chemines formules. Pamokos pabaigoje mokiniai diskutavo, kur žinias galima taikyti gyvenime, kaip svarbu apskaičiuoti trąšų procentinę dalį žemės ūkyje. Pamoką vedė matematikos mokytoja LIGITA MINKAUSKIENĖ ir chemijos mokytoja VILIJA JAKUBČIONIENĖ.