Įgyvendintas projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas ir reguliaraus fizinio aktyvumo įgūdžių diegimas mokyklinio amžiaus vaikams“

Rugsėjo – balandžio mėn. progimnazijoje vykdytas Sporto rėmimo fondo finansuojamas projektas „Sveikos gyvensenos skatinimas ir reguliaraus fizinio aktyvumo įgūdžių diegimas mokyklinio amžiaus vaikams“. VšĮ „Kauno jogos studija“ trenerė Sigita Mikalajūnienė vedė jogos užsiėmimus 4a, 4b, 5a, 6a kl. ir visos dienos mokyklos grupės mokiniams. Vaikai lavino lankstumą ir pusiausvyrą, mokėsi taisyklingai kvėpuoti, gerino koncentraciją ir susikaupimą, stiprino laikyseną, augino pasitikėjimą savimi ir smagiai leido laiką. Projekto veiklas koordinavo pavaduotoja ugdymui RŪTA BŪTAUTĖ.