Geros savijautos programos renginiai 1-4 klasėse

Lapkričio 24 d. 1-4 kl. mokiniai dalyvavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos mokinių geros savijautos programos renginiuose, skirtuose socialinio, emocinio ir fizinio aktyvumo ugdymui. Užsiėmimus vedė UAB „Funkcinio judėjimo centro“ lektoriai. Mokiniai ugdėsi komandinio darbo įgūdžius, dalyvaudami programoje „Bendradarbiavimo ir komandos darbo įgūdžių formavimas“. Programos tikslas – skatinti gilesnį mokinių savęs pažinimą bei gebėjimą reflektuoti, priimti atsakingus sprendimus, stiprinti vaikų psichologinį atsparumą, savivertę, skatinti motyvaciją mokytis. Žinias ir įgūdžius mokiniai galės pritaikyti praktinėse gyvenimo situacijose. Renginius organizavo pavaduotoja ugdymui RŪTA BŪTAUTĖ.