„ERASMUS+“ projekto partnerių susitikimo veiklos

Balandžio 24 d. progimnazijoje viešėję ERASMUS+ programos projekto „Tyrinėkime Europą – kartu mes esame kaip vienas“ partnerių mokyklų mokytojai ir mokiniai iš Portugalijos, Vokietijos, Turkijos ir Lenkijos dalyvavo IKT pateikčių popietėje „Pavasario šventės“. Projekto dalyviai pristatė savo šalies pavasario šventes ir tradicijas. Renginį vedė 4b kl. mokinys IGNAS KRIAUČIŪNAS, 2a kl. mokinė AGNĖ POVILAITYTĖ deklamavo eilėraštį apie pavasarį anglų kalba, o Lietuvos pavasario šventes ir tradicijas pristatė 5b kl. mokiniai MANTĖ VĖŽELYTĖ ir BENAS ADOMAVIČIUS. Progimnazijos direktorė ANTANINA DŽIUGIENĖ ir projekto koordinatorė RŪTA BINKIENĖ pasveikino svečius, džiaugėsi sėkmingu bendradarbiavimu, linkėjo gerų įspūdžių, naujų patirčių bei produktyvaus tolesnio projektinio darbo. Ši diena buvo turininga – visi progimnazijos pradinukai ir svečiai dar dalyvavo piešimo kūrybinėje akcijoje ,,Mano šalis“. Sukurti bendri įspūdingi darbai puošia progimnazijos aplinkas. Renginius organizavo pradinių klasių mokytojos DAINA GIRDZEVIČIENĖ ir ALMA KATLAUSKIENĖ, anglų kalbos mokytojos IRINA KLOVIENĖ, BIRUTĖ GAURYLIENĖ ir RŪTA BINKIENĖ, pavaduotoja ugdymui VIRGINIJA ŠIDLAUSKIENĖ.

Veikla finansuojama Europos Sąjungos lėšomis