„Erasmus+“ projekto partnerių susitikimas

Spalio 16 d. į progimnaziją atvyko „ERASMUS+“ tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Tyrinėkime Europą – kartu mes esame kaip vienas“ svečiai – 5 mokytojai, mokyklų vadovai iš Vokietijos, Lenkijos ir Portugalijos mokyklų. Svečius sutiko progimnazijos direktorė, mokytojai, pradinių klasių mokiniai. Svečiai lankė pradinukų klases, susipažino su kitomis progimnazijos aplinkomis, stebėjo pamokas, kurias vedė progimnazijos mokytojos: Daina Girdzevičienė, Irena Kyguolytė-Kataržė ir Jūratė Levišauskaitė Mikalauskienė (matematika), Stela Jencienė (muzika), Aušrinė Valantienė (šokis), Vida Matusevičienė (dailė ir technologijos), Birutė Gaurylienė (anglų kalba). Projekto veiklas organizavo pradinių klasių mokytojos DAINA GIRDZEVIČIENĖ ir ALMA KATLAUSKIENĖ, anglų kalbos mokytojos BIRUTĖ GAURYLIENĖ ir RŪTA BINKIENĖ, direktoriaus pavaduotoja ugdymui VIRGINIJA ŠIDLAUSKIENĖ ir direktorė ANTANINA DŽIUGIENĖ.

Veikla finansuojama Europos Sąjungos lėšomis.