„ERASMUS+“ projekto partnerių pažintis su Lietuva, tautiniu paveldu ir tradicijomis

Balandžio 23–27 d. progimnazijos vykdomo „ERASMUS+“ tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Tyrinėkime Europą – kartu mes esame kaip vienas“ atvykę partneriai iš Vokietijos, Lenkijos, Turkijos ir Portugalijos mokyklų dalyvavo pažintinėse ekskursijose po Kauną, Druskininkus, Trakus ir Vilnių, apsilankė Kauno bei Trakų pilyse, dalyvavo edukacinėse programose „Nulipdyk Kauno pilį”, „Šakočio kepimas”, „Šiaudiniai stebuklai: sodų ir žaisliukų gamyba”, įvairiose edukacinėse veiklose, kurios vyko pramogų centre „CurioCity”. Svečiams neišdildomą įspūdį paliko Lietuvos istorija, kultūra, tradicijos bei nuspalvinta pavasariniais žiedais ir žaluma gamta.

Veikla finansuojama Europos Sąjungos lėšomis