Erasmus+ projekto baigiamasis mokytojų vizitas Lenkijoje

Birželio 8-15 d. pradinių klasių mokytoja ALMA KATLAUSKIENĖ ir anglų kalbos mokytoja RŪTA BINKIENE dalyvavo „Erasmus+“ tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Tyrinėkime Europą – kartu mes esame kaip vienas“ partnerių baigiamajame susitikime Lenkijoje, Rybniko mieste, mokykloje Zespol Szkolno – Przedszkolny Nr. 6. Susitikimo metu mokytojai iš Lenkijos, Lietuvos, Vokietijos, Portugalijos ir Turkijos dalyvavo darbinėje (projektinėje) ir kultūrinėje–pažintinėje programoje. Susipažino su Žorų miestelio, kuriame apsistojo, istorija ir žymiomis vietomis, vyko į ekskursiją po Krokuvą, Veličkos druskų kasyklas, turėjo galimybę prisiminti skaudžiausius Lenkijos ir visos Europos įvykius lankydamiesi Aušvico – Birkenau koncentracijos stovyklose. Paskutinę šio projekto partnerių susitikimo dieną visi vyko į Bezkidų kalnus, kur aktyviai praleido dieną nuostabios Silezijos gamtos apsuptyje. Mokytojai turėjo galimybę tiesiogiai pažinti Lenkijos žmones, jų kultūrą, tradicijas, paragauti nacionalinių valgių. Atsisveikinimo vakarėlyje mokytojai žiūrėjo filmą apie trejus projekto metus, atliktas veiklas, įgyvendintus vizitus, aptarė projekto rezultatus ir susitarė tęsti bendradarbiavimą.