Ekskursija į Birštoną

Kovo 29 d. 7a ir 7b kl. mokiniams organizuota ekskursija į Birštoną, kur Nemuno kilpų regioninio parko lankytojų centre vyko Kultūros paso edukacinis renginys „Sūraus vandens mieste“ taikant STEAM metodus. Edukacijos metu, sužinoję mineralinio vandens gavimo vietas ir būdus, mokiniai ragavo iš žemės gelmių išgautą ir mineralinėmis medžiagomis praturtintą vandenį, skaičiavo vandenyje esantį mineralinių medžiagų ir druskų kiekį. Po edukacijos mokiniai susipažino su Birštono, kaip kurortinio miesto, istorija bei plėtra, aplankė Birštono piliakalnį, Vytauto paminklą, miesto senamiestį. Ekskursijos metu mokiniai pėsčiomis nukeliavo 8 km. iki aukščiausio Lietuvoje Birštono apžvalgos bokšto, grožėjosi atsiveriančiais apylinkių vaizdais iš 51 m. aukštyje įrengtos apžvalgos aikštelės. Išvyką organizavo istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ ir biologijos mokytojas MINDAUGAS VAZNONIS.