Disleksijos pažinimo savaitė

Spalio 3-9 d. progimnazijoje vyko disleksijos pažinimo savaitė, kurios tikslas – didinti supratimą apie disleksiją, dalintis informacija ir skleisti naujausias žinias, kurios gali pakeisti žmonių, turinčių šį sutrikimą, gyvenimą. 5-8 kl. mokiniai per lietuvių kalbos ir literatūros pamokas su mokytojomis D. Asakavičiene ir R. Vaitkevičiene skaitė ir nagrinėjo knygos „Žuvelė medyje“ ištraukas, jas iliustravo. 8a kl. mokiniai dailės pamokose su mokytoja K. Gagiene  piešė paveikslus, kuriuose atsispindėjo prigimties ir galimybių prieštaravimai. Pradinių klasių mokiniai apie disleksiją kalbėjo su klasių mokytojomis. Užbaigiant disleksijos pažinimo savaitės veiklas mokyklos bendruomenė buvo pakviesta apsirengti raudonai, primenant, jog raudona spalva ne tik klaidos žymimos, bet palaikomi ir padrąsinami asmenys, susiduriantys su skaitymo sunkumais. Renginius organizavo specialioji pedagogė, logopedė JURGITA KAZLAUSKIENĖ ir logopedė AUŠRA ARLAUSKAITĖ.