Dalyvavimas Kauno m. rusų kalbos praktiniame projekte „Literatūrinė uogienė“

Gruodžio mėn. baigėsi Kauno m. 5-12 kl. mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos praktinis projektas „Literatūrinė uogienė“, kurį jau trečius metus organizavo Kauno švietimo inovacijų centras. Jo tikslas – ugdyti mokinių komunikavimo, iniciatyvumo ir kūrybingumo kompetencijas, įgyvendinti įtraukiojo ugdymo principus. Projekte dalyvavo 5b, 7b, 8b kl. mokiniai ir jų šeimos nariai. 8b kl. rusų kalbos pamokoje susipažino su žinomo rusų rašytojo A. Gribojedovo biografija, vertė senovinį jo šeimos morkų uogienės receptą, virė uogienę konsultuodamiesi su šeimos nariais bei technologijų mokytoja. Dailės pamokoje kūrė jai logotipą ir gamino etiketes. 5b kl. mokiniai lietuvių kalbos pamokoje pristatė savo šeimų populiariausius patiekalus, ieškojo žymių Lietuvos žmonių firminių patiekalų iš morkų receptų. 7b kl. mokiniai anglų kalbos pamokoje susipažino su JAV komikės, romanistės, aktorės ir knygų įgarsintojos A. Larkin biografija, surado ir išvertė jos firminės uogienės receptą, ją išvirė. Mokinius dalyvauti projekte paskatino lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja DALĖ ASAKAVIČIENĖ, anglų kalbos mokytoja RŪTA BINKIENĖ, dailės ir technologijų mokytoja KRISTINA GAGIENĖ, rusų kalbos mokytoja DANGIRA MIKALAUSKIENĖ.