Biologijos olimpiados progimnazijos etapas

Sausio 25 d. vyko 5-8 kl. mokinių biologijos olimpiados progimnazijos etapas, kuriame dalyvavo aštuoniolika 5-8 kl. mokinių: Povilas Kažys, Ieva Alisa Žmuidaitė (5a kl.), Skaistė Papievytė, Milana Kolomenskytė, Goda Petkevičiūtė (5b kl.), Gustė Pratapavičiūtė, Erminijus Pratapavičius (6a kl.), Ugnė Petkevičiūtė, Ąžuolas Tadaravičius (6b kl.), Lukas Šablevičius (7a kl.), Eglė Kučinskaitė, Urtė Žyprytė, Ugnė Sabaliauskaitė (7b kl.), Kasparas Palčiauskas, Jonas Žilinskas, Lina Jasunskytė (8a kl.), Vestina Rasiukevičiūtė, Dovydas Samuilis (8b kl.). 5-tų kl. grupėje geriausių rezultatų pasiekė IEVA ALISA ŽMUIDAITĖ, 6-tų kl. – UGNĖ PETKEVIČIŪTĖ, 7-tų kl. – LUKAS ŠABLEVIČIUS, 8-tų kl. – LINA JASUNSKYTĖ. Šie mokiniai dalyvaus 5-8 kl. mokinių biologijos olimpiados Kauno miesto etape. Mokinius ruošė gamtos ir žmogaus, biologijos mokytojas MINDAUGAS VAZNONIS.