Antikorupcinių žinių savaitė

Balandžio 17-21 d. 5-8 kl. mokiniams organizuotos antikorupcinių žinių savaitės veiklos, kurių tikslas – ugdyti mokinių antikorupcines nuostatas, plėtoti gebėjimus, reikalingus susiformuoti pilietinei pozicijai korupcijos atžvilgiu, ieškoti naujų saviraiškos formų, skatinančių kūrybiškumą. Integruotų istorijos ir korupcijos prevencijos pamokų metu mokiniai susipažino su korupcijos atsiradimo istorija, neigiamomis šio reiškinio pasekmėmis piliečiams ir valstybei, žaidė Skaidrumo akademijos dovanotą žaidimą „Antikoruptika“. 5-tų kl. mokiniai varžėsi kurdami dėlionę „Korupciją supančiosim tvirtai tikrai!“. Geriausiai sekėsi JONUI ĄŽUOLUI DRAUGELIUI, GUSTUI GAUČIUI, ĄŽUOLUI TADARAVIČIUI (5b kl.), VANESAI BREYTENBACH, MILENAI DOMINAUSKAITEI (5a kl.). 5-8 kl. mokinių kūrybinių darbų konkurse – parodoje „Iliustruoju antikorupcinį šūkį“ įdomiausiais, jautriausiais mokinių ir mokytojų nuomone, pripažinti LIJOS DAVIDAVIČIŪTĖS, KAMILĖS JASULAITYTĖS, URTĖS PETRUŠKEVIČIŪTĖS (7a kl.) bei GUSTĖS PRATAPAVIČIŪTĖS, DEIMANTĖS SLIVINSKAITĖS, EMOS VALUCKAITĖS (5a kl.) kurti plakatai, jų autorėms įteiktos progimnazijos direktorės padėkos ir skatinamieji prizai. Antikorupcinių žinių savaitės veiklas organizavo istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.