Akcija „Gilė 2017″ Kauno zoologijos sode

Spalio 17 d. 3b  ir  1b klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos zoologijos sodo organizuotoje akcijoje „Gilė 2017“. Vaikai ir jų tėveliai surinko 110 kg ąžuolo gilių, kurios buvo nuvežtos zoologijos sodo gyvūnams. Kasmet vykstančios akcijos metu surinktos ąžuolo gilės naudojamos gyvūnų pašarams bei užimtumui organizuoti. Gilė yra ypač naudingas ir kaloringas papildas daugelio gyvūnų racione. Jose yra aukštos kokybės baltymų, įvairių vitaminų bei mineralų. Jomis paįvairinamas stumbrų, zebrų, antilopių, ožkų, begemotų, tapyrų, beždžionių, graužikų ir kai kurių paukščių racionas. Mokiniai apžiūrėjo retus ir nykstančius gyvūnus, stebėjo kupranugarių, ruonio Kajaus pasirodymus. Dalyvavimą akcijoje inicijavo ir išvyką organizavo pradinių klasių mokytojos SAULĖ EIMUTIENĖ, VIDA MATUSEVIČIENĖ ir socialinė pedagogė RENATA LAMSARGIENĖ.