8a kl. mokinių dalyvavimas protmūšyje apie pasaulio ekologines problemas

Kovo 25 d. 8a kl. mokiniai dalyvavo Kauno m. 8-12 kl. mokinių protmūšyje ekologine tema. Prieš protmūšį aštuntokai žiūrėjo šių dienų ekologinius iššūkius nagrinėjantį dokumentinį filmą „Ties riba: mokslas ir mūsų planeta“ (anglų k.) ir turėjo įsidėmėti kuo daugiau mokslinių faktų, teiginių, įžvalgų. Žaidimo klausimai buvo susiję su filme minėtomis temomis, todėl tik įdėmiausiems žiūrovams ši protų kova buvo sėkminga. Žaidime dalyvavo 200 mokiniųįvairių Kauno m. mokyklų ir tik 15 daugiausia taškų surinkusių mokinių buvo apdovanoti Jungtinės Karalystės ambasados skirtais prizais. Sėkmingiausiai pasirodė: ANDRIUS DANILA (prizinė 7 vieta), SIMONA SAVIČENKO (17 vieta), DEIVIDAS BARŠČAUSKAS (19 vieta). Mokinius parengė anglų kalbos mokytoja RŪTA BINKIENĖ.