7-tų kl. išvyka į Pašilių stumbryną

Spalio 20 d. 7a ir 7b kl. mokiniai vyko į Pašilių stumbryną. Išvykos tikslas – aplankyti bei gyvai pamatyti kadaise Lietuvos giriose laisvai klajojusius bei kunigaikščių medžiotus archajiškus žvėris. Aptvaruose gyvenantys stumbrai pripratę prie lankytojų dėmesio, todėl mielai vaišinosi mokinių atvežtomis rudeninėmis daržo gėrybėmis, leidosi glostomi ir fotografuojami. Pašilių stumbryne mokiniai pasivaikščiojo įrengtu pažintiniu taku, susipažino su informaciniuose stenduose pateikta informacija apie Pašilių miško gyvūniją, nuėjo 10 km gamtinį žygį aplinkiniu mišku. Žygio pusiaukelėje, miškininkų įrengtoje poilsiavietėje, jaunieji žygeiviai kūrė laužą, kepė atsivežtus zefyrus bei dešreles. Temstant mokiniai aplankė 1944 m. įrengtas Vyčio apygardai priklausiusio partizanų būrio „Rupūžėnas“ žemines. Išvyką organizavo biologijos mokytojas MINDAUGAS VAZNONIS ir istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.