5a kl. mokinių išvyka į Kauno m. Vinco Kudirkos viešąją biblioteką

Spalio 19 d. 5a kl. mokiniai vyko į Kauno miesto Vinco Kudirkos viešąją biblioteką, kur dalyvavo ekskursijoje „Bibliotekos lobynai“. Jos metu susipažino su bibliotekos istorija bei informacija apie dabartinį modernų bibliotekos tinklą. Vyriausioji bibliotekininkė papasakojo apie tai, kad senovėje čia veikė „Ūkio bankas“. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti tuomet naudotus seifus su labai storomis durimis, o viename jų apžiūrėti ypatingus bibliotekos „lobius“: seniausią bibliotekai priklausančią knygą, išleistą XVI a., parašytą senąją prūsų kalba ir įrištą į veršiuko odą; knygas, kurių kraštai padabinti tikru auksu. Ekskursijos metu mokiniai atliko užduotis: pagal pateiktas užuominas ieškojo lentynose paslėptų knygų, kompiuteryje žaidė interaktyvų žaidimą apie senovinius daiktus, turėjo aprašyti savo svajonių biblioteką ir už tai gavo saldžius prizus. Išvyką organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja DALĖ ASAKAVIČIENĖ ir bibliotekininkė VIKTORIJA ŠPOKĖ.