Lapkričio 22 d. vyko 5-8 kl. mokinių konferencija „Lietuvos etnografiniai regionai istoriniame kontekste“. Konferencija – baigiamasis renginys projekto „Lietuvos etnografiniai regionai“, prasidėjusio rugsėjo 20 d. išvyka į Lietuvos etnografijos muziejų Rumšiškėse. Pasirengimas konferencijai sutelkė mokinius ieškoti ir atrinkti svarbiausius praeities įvykius, kurie vyko Dzūkijoje, Žemaitijoje, Suvalkijoje ir Aukštaitijoje. Pateiktis, kurias sukūrė VESTINA RASIUKEVIČIŪTĖ (8b kl.), KASPARAS PALČIAUSKAS (8a kl.), URTĖ ŽYPRYTĖ (7b kl.) ir ŠARŪNĖ MATONYTĖ (7a kl.), pristatė istorikų klubą lankantys mokiniai. Svarbiu renginio akcentu tapo etnografinių sodybų maketų kūrėjų nugalėtojų paskelbimas. Progimnazijos direktorė Antanina Džiugienė ir pavaduotoja ugdymui Rūta Būtautė pasveikino, apdovanojo 5a ir 7b kl. mokinius, surinkusius daugiausia balsų. Konferencija vyko Lietuvos kariuomenės įkūrimo 105 – ųjų metinių išvakarėse. Ta proga istorijos mokytoja Violeta Buksienė apžvelgė Lietuvos kariuomenės istoriją, akcentavo Lietuvos kariuomenės svarbą karo Ukrainoje kontekste. Renginio metu nuskambėjusi daina ir vaizdo klipas ,,Dievas davė Lietuvą“ nepaliko abejingų ir kvietė susimąstyti apie Tėvynės svarbą. Renginį organizavo istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.