4a kl. dalyvavimas tarptautiniame projekte „Let’s be eTwinning friends!“

Lapkričio–gruodžio mėn. 4a kl. mokiniai dalyvavo tarptautinio „eTwinning“ projekto „Let’s be eTwinning friends!“ pirmajame etape. Projekto tikslas – skatinti bendradarbiavimą ir draugystę su bendraamžiais iš kitų šalių, gerinti užsienio kalbų žinias, lavinti darbo su IKT įrankiais įgūdžius. Ketvirtokai kūrė atvirukus mokiniams iš Belgijos, Portugalijos, Italijos, Graikijos, Kroatijos, Turkijos, susitiko virtualioje erdvėje, susipažino, mokėsi skirtingomis kalbomis pasakyti „Laimingų šventų Kalėdų“. Užrašę linkėjimus lietuvių ir anglų kalbomis, šventinius atvirukus išsiuntė visoms projekte dalyvaujančioms mokykloms ir džiaugėsi gavę laiškus su sveikinimais. Dalyvavimą projekte organizavo pradinio ugdymo mokytoja NERINGA GAUBIENĖ.