2 vieta respublikiniame konkurse „Eurų monetos mokinių akimis“

Spalio–lapkričio mėn. vyko respublikinis 5-8 kl. mokinių kolekcinių ir proginių eurų monetų dizaino konkursas „Eurų monetos mokinių akimis“. Konkurso tikslas – skatinti mokinių ir mokytojų domėjimąsi kolekcinėmis ir proginėmis eurų monetomis bei jų dizainu ir Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi tikslais. Kurdami kolekcinės ar proginės eurų monetos dizainą mokiniai sėmėsi idėjų iš Lietuvos kultūrinio paveldo, nebeaktualių profesijų, duonos kelio iki mūsų stalo. Komisijos sprendimu 5a kl. mokinė ELENA VĖŽELYTĖ 5-6 kl. kategorijoje užėmė 2 vietą. Konkurse dalyvavusiai IEVAI ALISAI ŽMUIDAITEI (5a kl.) įteikta padėka už dalyvavimą. Mokinės apdovanotos Lietuvos banko įsteigtais prizais: suvenyrais ir kolekcinėmis monetomis. Mokines konkursui paruošė dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.

Virtualią parodą ir nugalėtojų sąrašą galima pažiūrėti čia.