2 vieta Lietuvos mokinių respublikinio etapo technologijų olimpiadoje „Kūrybos virusas 2021 m.“

Gegužės 14 d. virtualioje aplinkoje vyko Lietuvos mokinių respublikinio etapo technologijų olimpiada „Kūrybos virusas 2021 m.“. Progimnazijai atstovavo 8b kl. mokinė MANTĖ VĖŽELYTĖ (technologijų mokytoja DAIVA VAINAUSKIENĖ). Mantė varžėsi 7-8 kl. mokinių mitybos kūrybinės veiklos grupėje. Dalyviams reikėjo iš pateiktų produktų sąrašo pagaminti desertą arba užkandį, kūrybiškai patiekti lėkštėje, išradingai papuošti stalą, atlikti darbo aprašą ir pristatyti vertinimo komisijai. Olimpiados pradžioje visi dalyviai suko „Laimės“ ratą, kad sužinotų, kokia tema turės atsispindėti kūrybiniame darbe. Mantei likimas išsuko temą „Nešti“, todėl mokinė pasirinko gaminti šokoladinių krepšelių desertą su varškės, špinatų, aviečių bei paprikos kremu, kurį pavadino „Trapumo nešėjas“. Po 3 val. įtempto darbo, kūrybiško deserto pateikimo, puikaus stalo serviravimo ir išradingo darbo pristatymo paaiškėjo, kad Mantė užėmė 2 vietą. Ji apdovanota Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos II laipsnio diplomu. Sveikiname!