2 vieta kultūrinio orientavimosi konkurse ,,Tarpukario architektūra, asmenybės ir istorijos“

Rugsėjo 28 d. istorikų klubą lankantys mokiniai dalyvavo Kauno m. kultūrinio orientavimosi konkurse „Tarpukario architektūra, asmenybės ir istorijos“, skirtame rugsėjo mėnesį visoje Europoje minimoms Europos kultūros paveldo dienoms. Renginio metu naudodami Actionbound programėlę, Kauno m. mokyklų 5-12 kl. mokinių komandos ieškojo atsakymų į konkurso klausimus, susipažino su žymiausių tarpukario architektų Laikinojoje sostinėje suprojektuotais pastatais bei šiuose pastatuose gyvenusių žymių to laikmečio kultūros, meno ir politikos asmenybių istorijomis. KLAIDAS JUOČEPYS, JOKŪBAS KUPSTAS ir SAIMONAS PAURAZAS (7b kl.) 5-7 kl. grupėje užėmė 2 vietą. Konkursui mokinius paruošė istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.